नेताहरुका बाँदरे चरित्र

द्वारा प्रकाशित गरिएको हो |
January 10th, 2021
अनुमानित पढ्ने समय : < 1 मिनेट
फाईल तस्विर

काठमाडौं । छसस । ‘बाँदरले आफ्नो घर पनि बनाउँदैन, अरुलाई पनि बनाउन दिदैन ।’ भन्ने भनाइलाई नेकपाका ओली–दाहाल र नेपालले चरितार्थ गरेका छन् । देशभरमा झै कञ्चनपुरको भीमदत्त नगरपालिका वडा नं. ९ का वडाध्यक्ष रामनाथलाई यतिबेला पार्टीका शीर्ष नेताहरुका कारण काम गर्न असहज भएको छ । आफु पनि काम नगर्ने, भागबण्डा र कुर्सीकै बबण्डर मच्याउँदै हिड्ने पार्टीका यस्ता नेताहरुको चरित्रका कारण रामनाथ जस्ता जनप्रतिनिधहरुलाई यसरी काम गर्न असहज हुन पुगेको हो ।
वडाका बासिन्दाहरुका कामकाज सँगसँगै केही दिन यतादेखि नियमित जसो भइरहने पार्टीका फजुलको कार्यक्रममा समेत उपस्थित हुनुपर्ने भएपछि उनलाई भ्याई नभ्याई भएको छ । रामनाथलाई एकातर्फ सेवाग्राहीको कामको चाप, अर्काेतिर कार्यक्रममा नजादा कार्वाहीमा परिने डर छ । वडाध्यक्ष एक दिन कार्यालय नगए सेवाग्राहीको थुप्रै कामको चाङ लाग्छ भन्दै उनले अगाडि भने ‘अहिले पार्टीको कार्यक्रमहरु पनि दिनहुँ जसो हुने गरेका छन् । कार्यक्रममा सहभागी हुन पनि माथिबाट त्यतिकै दबाब आउँछ । नेकपाको केन्द्रमा भएको विवाद र विभाजनले वडा तहसम्मै प्रभाव पारेको छ । नाथ साविक नेकपा एमालेबाट भीमदत्त नगरपालिकाको वडाध्यक्षमा निर्वाचित भएका हन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस

सम्बन्धित समाचार